W trosce o Twój zdrowy uśmiech oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną. Doświadczenie naszego zespołu to gwarancja rzetelnego leczenia od profilaktyki stomatologicznej po leczenie protetyczne, endodontyczne i chirurgię.

W naszej praktyce realizujemy program profilaktyki i kontroli stomatologicznej, stosujemy najlepsze materiały i technologie. Kładziemy nacisk na higienę i bezpieczeństwo warunków leczenia pacjentów. Ponadto mogą Państwo być pewni, że spotkają się zawsze z życzliwym i kompetentnym podejściem.

Uzyskanie tytułu "Najlepszego Specjalisty" dla Lek. dent. Sylwii Krupy w plebiscycie lekarzy z Bydgoszczy i okolic „Złoty Stetoskop 2011” w kategorii "lekarz dentysta" jest ogromnym wyróżnieniem ze strony Pacjentów, wyrazem uznania za włożoną pracę i zaangażowanie.

 
Zapraszamy do gabinetu.
 

lek. dent. Sylwia Krupa

Sylwia Krupa - ZnanyLekarz.pl
Specjalizacja: Stomatologia estetyczna | Endodoncja | Protetyka
Ukończyła wydział stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku, wyróżniona nagrodą złoty stetoskop.
Zadzwoń do nas

lek. dent. Marcin Jaskólski


Marcin Jaskólski - ZnanyLekarz.pl
Specjalizacja: Chirurgia | Implantologia
Ukończył wydział stomatologii Akademii Medycznej w Gdańsku, na co dzień pracuje jako chirurg szczękowy na Oddziale Chirurgii Twarzowo-Szczękowej w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Bydgoszczy. Doktor Jaskólski posiada ukończoną specjalizację w dziedzinie chirurgii stomatologicznej oraz specjalizuje się w chirurgii szczękowo-twarzowej. Zarówno wiedza jak i doświadczenie doktora Jaskólskiego jest okgromnym atutem a my jesteśmy dumi, że dołączył do naszego zespołu.

Chirurg stomatolog a chirurg szczękowy - różnica.
Chirurg szczękowy zajmuje się chirurgią szczękowo-twarzową, posiada szerszą wiedzę i umiejętności niż chirurg stomatolog. W gabinecie dentystycznym zakres działania chirurga stomatologa oraz szczękowego jest bardzo zbliżony, ponieważ oboje zajmują się leczeniem schorzeń jamy ustnej. Chirurg szczękowy zajmuje się poważniejszymi i bardziej skomplikowanymi zabiegami. Możemy tu wyróżnić np. chirurgię urazową czy leczenie zmian nowotworowych. Większość zabiegów chirurgii szczękowej wykonywanych jest w warunkach szpitalnych, a nie gabinetowych. Najczęściej przeprowadzane zabiegi chirurgii stomatologicznej to usunięcie zębów mądrości, podniesienie dna zatoki, wszczepienie implantu oraz resekcja korzenia zęba. Każdy z zabiegów chirurgicznych wymaga wykonania zdjęcia RTG, które wykonujemy w naszej placów
Zadzwoń do nas

lek. dent. Marcelina Meyer

Specjalizacja: Chirurgia | Periodontologia
Ukończyła wydział stomatologii na Uniwersytecie Warszawskim, na co dzień pracuje na oddziale chirurgii szczękowo-twarzowej w Szpitalu Biziela, jest w trakcie specjalizacji chirurgii szczękowo-twarzowej.
Zadzwoń do nas

lek. dent. Krzesimir Zastępowski

Specjalizacja: Stomatologia | Endodoncja
Ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem endodontycznym i protetyką, a swoje umiejętności stale doskonali, uczestnicząc w licznych webinarach, kursach i konferencjach.
Zadzwoń do nas

Lek. dent. Joanna Ciepluch-Wróbel

Lekarz dentysta z ponad 20 letnim doświadczeniem.
Ukończyła Wydział Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, protetycznym oraz fizjoterapią w obrębie układu ruchowego narządu żucia. Przyjmuje pacjentów na terapie związane z szeroko pojętym Beauty: terapie manualne twarzy, facelifting transbukalny, masaż Kobido Up, kinesiotaping estetyczny oraz mezoterapia igłowa.
Zadzwoń do nas

mgr Patryk Kawczyński

Patryk Kawczyński - ZnanyLekarz.pl
Specjalizacja: Rehabilitacja stomatologiczna | Wady zgryzu | Choroby stawu skroniowo-żuchwowego
Fizjoterapeuta zafascynowany ludzkim ciałem i głosem. W swojej praktyce spotyka pacjentów z wieloma różnymi problemami: bólem układu ruchu, zaburzeniami głosu, dysfunkcjami aparatu żucia, chorobami psychosomatycznymi.
Zadzwoń do nas